HAKKIMIZDA.

Palmiye Alışveriş Merkezi, İzmir’in önemli yerleşim merkezlerinden biri olan Balçova’da 15.000 m2 arsa üzerinde, toplam 23.500m2 kapalı alanda yer alan 3 katlı, yüksek kaliteli bir merkezdir.

Balçova’nın en işlek caddesi Mithatpaşa ile İzmir – Çeşme otoyolu arasında bulunan Palmiye’ye, toplu taşıma araçlarıyla rahatça ulaşılabilmektedir. Geniş kapasiteli kapalı ve açık otoparkları mevcuttur. Merkezimizin bir yanında Agora avm , diğer yanında CarrefourSA yer almaktadır.

İzmir’in simgesi olması nedeniyle Palmiye ismi verilen Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerini etkileyen çekici bir girişe, geniş, aydınlık, cazip bir orta mekana sahiptir. Ana hol yapısı, Mithatpaşa Caddesi tarafından girilip, CarrefourSA tarafından çıkılan bir İzmir Sokağı şeklindedir.

Orta mekanda bir havuz ve panoramik asansörün bulunduğu 16 m yüksekliğinde bir atrium bulunmaktadır. Alışveriş merkezinin alt katında, işgören Poligon a” ait 1100m2′ lik, atış alanı bulunmaktadır..

Merkezi sistem iklimlendirmesi ve binada engelliler için özel park yerleri, özel WC hacimleri ve rampalar düşünülmüştür.

Mobilya sektörünün öncü Markalarından Bellona, Alfemo  ve diğer mobilya mağazaları Teknoloji markası Vatan Bilgisayar, Beyaz Eşya Markaları bosch, Profilo, ile  Bay, bayan, genç ve  spor, Sanat etkinlikleri , hediyelik eşya, çeşitli yemek bölümleri, çay evi,  ayakkabı, çanta, halı  v.s gibi sektörleri bünyesinde barındırmaktadır.

Zemin katta yer alan, bahçeye açılan ve farklı lezzetleri canlı müzik eşliğinde müşterilerine sunan  Hey Taxı Cafe   ve Sir Winston cafe İzmir’in sevilen ve gözde mekanları arasındadır.

04 Ekim 2003 tarihinde açılan Palmiye Alışveriş Merkezi, bol çeşit, çok seçenek, uygun fiyat, kaliteli ürün, güler yüzlü servis anlayışı ile hizmet vermektedir.